وب سایت رسمی مراسم

بانک جامع اطلاعاتی مراکز ارائه دهنده خدمات مراسم ازدواج

ثبت نام و دریافت اکانت رایگان    ورود به بخش اعضاء   پیامهای ضروری
 
  مطالب خواندنی
  چرا سایت مراسم؟
شاخه : مطالب خواندنی/مطالب   |
 

مراسم عروسی یک شب است که دیگر تکرار نمی شود! پس عروس خانم و آقای داماد هرگز این رخ داد ناب را برای بار دوم تجربه نخواهند کرد پس باید مراسمی به یاد ماندنی در شان و شخصیت آن دوبرگزار شود.

مراسم عروسی را می‌توان به شکل های متفاوت برگزار کرد.

میتوان مراسمی کوچک و خودمانی با تشریفات کم و مهمانهای محدود، در تالار با خدمات و تشریفات مشخص و محدود با استانداردها و ایده آل های عروس خانم و آقا داماد برگزار کرد و یا یک جشن عروسی بزرگ و با شکوه و مجلل دریک باغ با خدمات و تشریفات نامحدود و فوق العاده بر پا کرد، که همه اینها به انتخاب و نظر عروس خانم ، آقا داماد وخانواده های آنها بستگی دارد.

چندین نکته وجود دارد که باید قبل از انجام این کارها در نظر قرار داد:

تعداد مهمانها، ساعت، روز و فصل برگزاری مراسم عروسی جهت تأمین آسایش مهمانها، محل برگزاری مراسم عروسی و مسیرهای که به تالار و یا باغ منتهی می‌شوند.

نکته حائز اهمیت دیگر برای برگزاری یک مراسم ازدواج به یاد ماندنی این است که بهتر است آرایشگاه عروس خانم و آتلیه ودیگر تشریفات عروسی نزدیک به یکدیگر و همچنین نزدیک به باغ و تالار باشند تا مشکلی برای رفت و آمد عروس و داماد پیش نیاید تا بدون هر گونه اضطراب و استرس از ترافیک و شلوغی و دور از نگرانی دیر رسیدن به محل برگزاری مراسم عروسی شب خود را آغاز کنند.

در همین راستا سایت مراسم در کنار عروس خانم ها و آقا داماد های عزیز است تا با برنامه ریزی صحیح و انتخاب مناسب برگزارکننده های جشن عروسی خود شبی به یاد ماندنی را تجربه کنند.

 

1396/06/08  ::  11:30        Like (860)  
 
گروه نویسندگان سایت رسمی مراسم

تالار و باغ

آتلیه عروسی

مزون لباس عروس

آرایشگاه عروس

خدمات مجالس و تشریفات